Volby do AS TUL

Vedle řádných voleb do Akademického senátu EF TUL jsou v současné době také vyhlášeny doplňkové volby do studentské komory univerzitní Akademického senátu TUL. Kandidovat může jakýkoli člen akademické obce EF TUL.

Na volební období 6 měsíců tedy hledáme studentského zástupce za EF TUL.

Každý má právo volit, i být volen!

Každý, kdo chce kandidovat do senátu, musí být nejprve navržen tzv. kandidátkou. Kandidátka je dokument, na který je potřeba jméno a podpis navrhovatele a jméno a podpis kandidáta. Student navrhuje studenta, akademický pracovník navrhuje akademického pracovníka. Kandidátky jsou ke stažení zde:
Studentská kandidátka
Kandidátka akademického pracovníka

Vyplněná kandidátka je následně třeba odevzdat buďto do schránky u studijního oddělení, anebo jednomu z členů volební komise. Těmi jsou:
 • Jan Öhm (předseda komise)
 • Šárka Hastrdlová
 • Denisa Čisárová

HARMONOGRAM VOLEB

• 23. října 2022 – Vyhlášení doplňkových voleb do AS TUL
• 2. prosince 2022 – Uzavření příjmu kandidátek
• 6. a 7. prosince 2022 (10:00-15:00) –  Konání voleb - odevzdávání volebních hlasů do urny. Urna bude umístěna ve vestibulu budovy H (u výtahů)
• 8. prosince 2022 – Zveřejnění výsledků voleb (na webu EF TUL, i na sociálních sítích)