overlay

Mezinárodní jazykové zkoušky

Katedra cizích jazyků je akreditovaným pracovištěm zajišťujícím administraci mezinárodně uznávaných zkoušek  TOEIC® Listening and Reading a WiDaF® pro všechny studenty TUL.

Zkouška TOEIC®

Zkouška TOEIC®

Technická univerzita v Liberci poskytuje svým studentům a zájemcům z veřejnosti možnost skládat zkoušky z anglického jazyka a získat mezinárodní certifikát TOEIC® (Test of English for International Communication).

TOEIC® je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí. Každoročně ji skládá více než 7 000 000 zájemců a certifikát je uznáván tisíci podniky na celém světě jako objektivní hodnocení znalosti angličtiny.

Více na webu kas.tul.cz
Zkouška WiDaF®

Zkouška WiDaF®

Na katedře cizích jazyků Ekonomické fakulty TU v Liberci lze vykonat zkoušku „Deutsch als Fremdsprache in der Wirtschaft“ - WiDaF Basic a WiDaF. Jedná se o mezinárodní zkoušky s neomezenou platností, uznávané zaměstnavateli především větších korporací jako např. Alcatel, Deutsche Bank, AGFA, Air France, Alcatel, Aventis, BMW Group, DEGUSSA, DURA Automobile, Europ Assistance, Hewlett Packard, Miele, Lufthansa, Miele, Quelle, Robert Bosch SFR, Siemens, Schlecker SNC, Suzuki, Telecom, atd. Jedná se o nejžádanější jazykovou zkoušku na pracovním trhu.

Více na webu kas.tul.cz

Sledujte nás na Facebooku