overlay

Student Business Club TUL

Projekt Ekonomické fakulty TUL, který má za úkol podporovat studentskou kreativitu a chuť do podnikání, nyní přerostl až na univerzitní úroveň. Silný vztah s EF TUL je ale dosti značný i dnes a věština organizačního týmu je právě z naší fakulty.

Největší akcí SBC TUL je každoroční soutěž START-UP TUL. Nejedná se však o akci jedinou. Nabízí také během roku mnoho akcí na podporu podnikavosti, jako například každoměsíční akce Brain&Breakfast, přednáškový cyklus na podporu podnikavosti SBC Camp, ale také expertní přednášky s inspirativními lidmi z praxe.

Soutěž START-UP TUL

Soutěž START-UP TUL

Soutěž o nejlepší podnikatelský nápad na naší univerzitě. Máte zajímavý nápad a chcete si vyzkoušet, jaké to je ho realizovat? Přihlašte se do soutěže START-UP TUL a projděte si proces od nápadu až po prezentaci před investory!

Na rozjezd svého podnikání tak můžete získat finanční odměnu přesahující 100 000 Kč!

⇗ Více o soutěži zde
Brain&Breakfast

Brain&Breakfast

O konceptu Brain&Breakfast z oficiálního webu:

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. Chceme, aby snídaně představovaly inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem a umožnily nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě, nebo televizi.

⇗ More about B&B
Business Workout ► SBC Camp

Business Workout ► SBC Camp

Koncept Business Workout (pořádaný v minulých letech) nyní mění kabát a stává se SBC Campem. Stále se ale jedná o týden zajímavých a inspirativních přednášek od odborníků z praxe, kteří vypráví své příběhy z podnikání.

⇗ Více o SBC Camp zde

Sledujte nás na Facebooku