overlay

Dny otevřených dveří

Chceš vidět, jak to u nás na fakultě vypadá? Chceš se potkat s lidmi, se kterými budeš studovat? Chceš se seznámit s našemi kolegy, kteří tě budou studiem provázet? Potom neváhej a navštiv nás během dne otevřených dveří! Termíny těch nejbližších nalezneteš níže.

 

Letošní ročník fakultního DOD

Letošní ročník fakultního DOD

Proč si vybrat naší fakultu jako svou Alma Mater? Co u nás můžete studovat? Jak vypadá přijímací řízení? Co možnost studia v zahraničí, ERASMUS+ a další studentské výjezdy a internacionalizace? Jaké jsou výhody a nevýhody studia u nás? Co kariérní zázemí pro studenty? Co univerzitní zázemí – koleje, jídelny, knihovny, kluby? Co naši absolventi? Doraz na DOD EF TUL a nech se přesvědčit, že je naše fakulta ta pravá!

Fakultní Den otevřených dveří pořádáme ve čtvrtek 8. února 2024 – zapište si toto datum do diářů a sledujte náš web a sociální sítě, na kterých budeme v blízké době sdílet bližší informace.

Detaily budeme sdílet zde!
Celouniverzitní DOD

Celouniverzitní DOD

První akcí, kde se každoročně představujeme uchazečům, je Univerzitní den otevřených dveří. Letos se tato akce uskuteční v sobotu 25. listopadu 2023 na naší univerzitní budově G.

Více informací budeme specifikovat zde

Prezentace naší fakulty je součástí každého ročníku celouniverzitního Dne otevřených dveří. Záznamy z těch loňských naleznete na našem YouTube kanálu zde:

DOD TUL 2021 - Přednáší děkan Aleš Kocourek

DOD TUL 2022 - Přednáší poradce studenta Ondřej Michal

Loňský ročník fakultního DOD

Loňský ročník fakultního DOD

Akce Den otevřených dveří EF TUL proběhla v pátek 3. 3. 2023 a byla rozdělena do dvou běhů - dopolední (který začíná v 10:00) a odpolední (který začíná v 13:00).

Na úvod uchazeče čekala seznamovací prezentace se základními informacemi o fakultě, o přijímačkách a o všem, co by uchazeč měl znám. Následovala prohlídka v menších skupinkách po budově fakulty, během které naši studenti coby průvodci zodpovídali všechny otázky.

Odkaz na událost na Facebooku

Fotogalerie Dnů otevřených dveří EF TUL

Sledujte nás na Facebooku