overlay

Časopis Ekonomie a Management (E+M)

E+M Ekonomie a Management (E+M) je vědecký open access časopis, který publikuje vysoce kvalitní originální výzkumné statě a vědecké studie založené na teoretické a empirické analýze. Záměrem časopisu je uveřejňovat nové a inspirativní myšlenky, které posouvají hranice existujícího vědeckého poznání. Mezi hlavní oblasti zájmu časopisu patří ekonomie, podniková ekonomika, finance, management, informační management a marketing & obchod.

 

Časopis nabízí teoretické i aplikačně zaměřené příspěvky. Příležitostně publikované přehledové vědecké statě opírající se o již existující poznatky jsou akceptovány pouze v případě, že se opírají o systematickou literární rešerši. Časopis vychází čtyřikrát ročně a všechny příspěvky jsou anonymně posuzovány dvěma recenzenty. Redakce časopisu důsledně dbá na dodržování pravidel publikační etiky, proto jsou mimo jiné přijímané články kontrolovány službou Crossrefu Similarity Check.

 

Časopis je licencován v souladu s Creative Commons BY-NC 4.0 International. Licenční podmínky jsou k dispozici na creativecommons.org.

⇗ Webové stránky časopisu EKONOMIE A MANAGEMENT

Časopis E+M Ekonomie a Management vychází čtvrtletně a je uváděný v

KONTAKT:

Technická univerzita v Liberci
Ekonomická fakulta
Redakce časopisu E+M Ekonomie a Management
Voroněžská 13
460 01 Liberec 1
Česká republika

E-mail: journal@tul.cz
Tel.: +420 485 352 481, +420 485 352 345

Sledujte nás na Facebooku