Výroční ples EF TUL: Ohlédnutí

V pátek 11. listopadu 2022 se v Lidových sadech od 19:00 do 03:00 ku příležitosti 30 let od založení naší fakulty konal výroční ples. Akce s podtitulem KRÁSNÁ TŘICÍTKA byla laděna do stylu 30. let.

Večerem nás provedl náš absolvent Ladislav Stránský. K tanci i poslechu nám zahrál Taneční orchestr Vladimíra Janského. První předtančení nám předvedlo taneční duo Jan Kohout a Karolína Trnková. Druhé předtančení nám předvedlo taneční duo Jan Košek a Tereza Javůrková z klubu TK Koškovi Liberec. Absolventskou soutěž o nejzastoupenější ročník na plese vyhrál ten první - ročník 1992/93. Půlnoční překvapení bylo rozděleno na tři části:

• vyhlášení titulů Král a královna plesu - ty získal pár Bc. Tomáš Smolík a Lucie Honsová,
  • vyhlášení titulu 9000. absolventa naší fakulty - ten získal Bc. Adam Bašta,
  • a nakonec slavnostní podsvícený přípitek!

Velmi děkujeme za účast všem hostům, jak z řad studentů a absolventů, tak z řad zaměstnanců a doprovodů! Váš přátelský přístup proměnil náš výroční ples v nezapomenutelnou vzpomínku! DĚKUJEME!

18. 11. 2022