Výběrové řízení na studentské pracovní stáže a studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ na ak. rok 2023/24 - otevřeno!

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na zahraniční výjezd je potřeba vyplnit přihlášku na easy.tul.cz. Její odeslání je umožněno až po ověření studenta centrálním heslem LIANE. Ověření je zprostředkováno službou GOOGLE a jsou povolené jen univerzitní účty.
Po odeslání formuláře bude vaše žádost čekat na schválení fakultním koordinátorem.
Po schválení se u žádosti zpřístupní možnost odeslat motivační dopis v angličtině (soubor ve formátu PDF) a vyplnění jazykového testu (online).
Výsledek výběrového řízení bude zveřejněn do 1 měsíce po uzávěrce přihlášek. Tento výsledek se odesílá automaticky žadateli na email.
Stav své žádosti můžete kdykoliv zkontrolovat na easy.tul.cz, pokud se ověříte heslem LIANE.
V případě nejasností se obracejte na martina.chvojkova@tul.cz.

16. 11. 2022