Volby do AS EF TUL

Akademický senát EF TUL vyhlásil na svém zasedání dne 18. října 2022 nové volby do obou komor AS EF TUL. Kandidovat může jakýkoli člen akademické obce EF TUL. Více informací o akademickém senátu se můžete dozvědět v Jednacím řádě AS fakulty. Další detailní informace o volbách naleznete ve Volebním řádu AS fakulty.

Každý má právo volit, i být volen!

Každý, kdo chce kandidovat do senátu, musí být nejprve navržen tzv. kandidátkou. Kandidátka je dokument, na který je potřeba jméno a podpis navrhovatele a jméno a podpis kandidáta. Student navrhuje studenta, akademický pracovník navrhuje akademického pracovníka. Kandidátky jsou ke stažení zde:
 • Kandidátka akademického pracovníka
 • Studentská kandidátka

Vyplněná kandidátka je následně třeba odevzdat buďto do schránky u studijního oddělení, anebo jednomu z členů volební komise. Těmi jsou:
 • Jan Öhm (předseda komise)
 • Šárka Hastrdlová
 • Denisa Čisárová

HARMONOGRAM VOLEB

• 18. října 2022 – Vyhlášení voleb Akademickým senátem EF TUL
• 25. listopadu 2022 – Uzavření příjmu kandidátek
 28. listopadu 2022 – Zveřejnění seznamu všech kandidátů (na webu EF TUL, i na sociálních sítích)
• 6. a 7. prosince 2022 (10:00-15:00) –  Konání voleb - odevzdávání volebních hlasů do urny. Urna bude umístěna ve vestibulu budovy H (u výtahů)