Emotional Leadership Styles (online přednáška)

Jak nyní probíhá výuka na VŠ na Ukrajině??? Připojte se online do výuky!!! Online přednáška na téma Emotional Leadership Styles - v rámci předmětu "Leadership and Conflict Management" na Kharkiv Polytechnic Institute.

Ve čtvrtek 20. října 2022 od 9:25 hod proběhne online přednáška na téma Emotional Leadership Styles, kterou zajišťuje profesorka z Polytechnického institutu v Charkově Oksana Makovoz pro tamní studenty. Prof. Makovoz před válkou uprchla do Německa a nyní zajišťuje výuku pro své ukrajinské studenty z prostor IHI Zittau, naší partnerské univerzity. Přednáška bude v anglickém jazyce.

Na přednášku se není nutné registrovat, jsou zváni jak studenti, tak akademičtí pracovníci Ekonomické fakulty. Diskuze je vítána!

Link na online přednášku zde.

Odkaz na EASY

17. 10. 2022