Matematické doučování

Na fakultě jsme si vědomi skutečnosti, že je předmět Matematika pro mnoho studentů obtížnou překážkou. Proto jsme v loňském roce začali organizovat bonusové studijní bloky pro ty studenty, kteří projevili zájem a ochotu předmět překonat. V této myšlence budeme pokračovat i letos.

Oproti minulému akademickému roku jsme se letos rozhodli pro dvojí formu doučování. Bude-li dostatečný zájem, uspořádáme jak

• BONUSOVÉ STUDIJNÍ BLOKY (které povedou přímo vyučující předmětu Matematika), tak
  • MATEMATICKÉ DOUČOVÁNÍ (které povede zástupce z řad našich studentů).

STUDIJNÍ FORMY

Obě formy matematické nadstavby budou rozděleny do 10 bloků. Bude se vyučovat jeden blok týdně, a to počínaje 3. týdnem zimního semestru. Pro kombinované studium je zde po domluvě možnost organizace dvojbloku jednou za 14 dní.

PLATBA

Obě varianty doučování jsou placené. Fakulta si z peněz nic nenechává - veškerá odměna jde lektorům. Tato odměna je pevně daná na celých 10 týdnů. Platí proto, že se částka rozpočítává mezi účastníky (čím více účastníků, tím levnější doučování bude).

REGISTRACE

V případě VÁŽNÉHO ZÁJMU se lze přihlásit na matematickou nadstavbu skrze online formulář, který je k nalezení zde:

Budete-li mít ohledně doučování další otázky, neváhejte se na mě emailově obrátit. Přeji mnoho zdaru, sil a trpělivosti do nadcházejícího semestru!

Ondřej Michal
- poradce studenta