Nabídka stipendia pro studium v Koreji v oblasti IT

Velvyslanectví Česka v Soulu ve spolupráci s KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology) nabízí stipendijní program zahrnující studijní programy pro vládní úředníky, akademické pracovníky na univerzitách, výzkumníky a experty v IT oborech. Stipendium pokrývá školné, životní náklady a letenky až na dva roky pro magisterské studenty a až na tři roky pro Ph.D. studenty. Podmínkou je mimo jiné bakalářský nebo magisterský titul v oblasti spojené s IT. Jazykem studijního programu je angličtina. Podrobné informace o programu, podmínky přihlášky a kontakty naleznete v přiložených informačních materiálech.
Více informací Vám může poskytnout koordinátorka programu Dayae Kate Kim (kate1025@kaist.ac.kr) nebo ředitel ITTP Seung Hun Han, Ph.D. (synosia@kaist.ac.kr).
Termín pro podání přihlášek: konec září pro letní semestr 2022

23. 6. 2021