Home Kalendář akcí Webinář: Beyond 5G Technology

Upozornění na vzrušující příležitost! Připojte se k našemu webináři na téma technologie, inovace a podnikání Beyond 5G!

Jste připraveni posunout své znalosti a dovednosti na další úroveň ve světě technologií Beyond 5G a podnikání? Projekt Skills2Scale vás zve, abyste se stali součástí této transformační cesty. Náš dynamický školicí program je navržen tak, aby zvýšil znalosti zaměstnanců a studentů vysokých škol.

Co můžete očekávat:

Téma webináře: „Inovace a podnikání v odvětví Beyond 5G“

Zúčastněte se našeho školícího webináře zaměřeného na „Inovace a podnikání v odvětví mimo 5G“, kde prozkoumáme, jak je možné využívat služby 5G a mimo ně k podnícení inovací a stát se úspěšným podnikatelem. Po tomto sezení bude následovat mentoring, který zlepší vaše porozumění a aplikaci získaných znalostí.

Připojte se k nám, když v našem informativním webináři zkoumáme inovativní příležitosti, které se objevily v éře Beyond 5G. Poté mentoring zajistí, že budete moci uplatnit efektivně své znalosti.