Home Kalendář akcí Sdílení zkušeností z realizace virtuálních mobilit na EF TUL

Milí kolegové, ráda bych Vás pozvala na nadcházející online workshop, který se koná v rámci sdílení zkušeností v rámci projektu NPO: Nové možnosti rozvoje vzdělávání na Technické univerzitě v Liberci, specifický cíl A2: Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning.

Téma online workshopu: Sdílení zkušeností z realizace virtuálních mobilit na Ekonomické fakultě TUL

Anotace: Globální kompetence, kolaborativní a interdisciplinární učení, zvyšování jazykových znalostí, sdílení zkušeností, posilování interkulturní citlivosti a mezikulturních komunikačních dovedností, networking, příprava na mezinárodní kariéru, technologické a digitální dovednosti a rozvoj měkkých dovedností – to jsou jen některé z možných výhod virtuální mobility mezi studenty z různých univerzit. Pokud se chcete dozvědět více o celém procesu virtuálních mobilit realizovaných Ekonomickou fakultou Technické univerzity v Liberci a našimi zahraničními partnery, připojte se prosím k našemu online workshopu.

Přední akademičtí experti z Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci budou sdílet své zkušenosti ve výuce svých předmětů v zimním semestru 2023/2024:

Cílová skupina: akademičtí pracovníci fakulty, doktorandi

Datum: středa 14. února 2024

Čas: 10:00 hod (doba trvání cca 1 hod)

Místo: Online skrze Google Meet

Registrace: Zájemce prosíme o registraci skrze tento formulář. Registrace je otevřena až do začátku workshopu.

Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na setkání s vámi na našem workshopu!

S pozdravem za celý tým,

Lenka Strýčková

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY