Home Aktuality Postup do soutěžního finále!

Diváci skrze veřejné hlasování a odborná porota rozhodli o 6 vědcích (z původních 31 přihlášených), kteří postoupí do finále soutěže ČESKÝ VŠEVĚD 2023 – a jednou z nich je i naše reprezentantka Jitka Burešová (KMG), která se přihlásila s příspěvkem Tajemství marketingových značek. Nyní je před námi finálový galavečer soutěže, který se uskuteční ve středu 6. prosince od 19:00 v Komorním sále Ostravské univerzity. O vítězi zde rozhodne publikum.

Kolegyni velice gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci fakulty!

Tváře za úspěšným videem

Díky ale také patří nejen naší reprezentantce, ale také kolegům, které video pomohli vytvořit. Natáčecí štáb se skládal z následujících osobností:

⇗ Video můžete shlédnout zde!
O soutěži

Český VŠEVĚD 2023 je popularizační soutěž celorepublikové akce Noc vědců, jejím hlavním cílem je představit veřejnosti české vědce a jejich pracoviště, univerzity, vědecké i jiné vzdělávací instituce. O naší účasti jsme informovali zde.

⇗ Tisková zpráva: Finálový galavečer

⇗ Web soutěže ČESKÝ VŠEVĚD 2023

Pan děkan odměnil naše VŠEVĚDY menší pozorností