Home Aktuality Ohlédnutí: Český vševěd 2023

V listopadu 2023 se naše kolegyně Jitka BurešováKatedry marketingu a obchodu naší fakulty dostala se svým videem TAJEMSTVÍ MARKETINGOVÝCH ZNAČEK mezi 6 finalistů popularizační vědecké soutěže ČESKÝ VŠEVĚD 2023, kterou pořádá Technická univerzita Ostrava. Finále soutěže se uskutečnilo ve středu 6. prosince od 19:00 na půdě Technické univerzity Ostrava. O postupu do tohoto finálne jsme informovali v tomto článku.

Finálový večer

„Ač nevyhrála, velký úspěch sklidila finalistka soutěže Český vševěd Jitka Burešová z Ekonomické fakulty TUL svým science slamem, který upozorňoval na skrytá rizika online marketingu zacíleného především na děti a jejich nákupní rozhodování. Ve svém poutavém výstupu na půdě ostravské univerzity představila hloupé, ale marketingově účinné sdělení youtuberek propagujících módu. Ale i masami voličů hltané proklamace politika.“

– úryvek z článku univerzitního časopisu T-UNI

⇗ Celý článek na T-UNI

Kolegyni Burešové gratulujeme za úspěch ve finále a moc děkujeme za prvotřídní reprezentaci naší fakulty.

Soutěžní video TAJEMSTVÍ MARKETINGOVÝCH ZNAČEK

Díky ale také patří nejen naší reprezentantce, ale také kolegům, kteří pomohli video vytvořit. Natáčecí štáb se skládal z následujících osobností:

Více v našem předešlém článku