"LIBEREC je super město - a pro studentský život nejlepší..."

Business Administration

BUSINESS PROCESSES

(VÝUKA V AJ. Prezenční forma studia)

You already have your bachelor degree, now is time to step up your game, because the procrastination, although officially diagnosed, is not a proper excuse. You have to learn how to plan strategically, how to innovate, analyze and control.

All the work won't get itself done without you and nobody will give you the Ing. degree for free.

Business Administration

MARKETING AND INTERNATIONAL TRADE

(VÝUKA V AJ. Prezenční forma studia)

During your bachelor studies they taught you what is a marketing mix, how a business works and what doing business abroad requires. How are you going to deal with this knowledge is completely up to you. Can you develop and implement your own marketing campaigns?

Design a new product or service and persuade the customer to buy them? Do you know which foreign markets will be profitable for your business in the upcoming year? How do you penetrate these markets?

"Studium na EF TUL

se prostě musí zažít...

...fakt..."

INŽENÝR (Ing. 2 roky)

Podniková ekonomika  MANAGEMENT PODNIKOVÝCH PROCESŮ

(Prezenční i kombinovaná forma studia)

Podniková ekonomika MARKETING A MEZINÁRODNÍ OBCHOD

(Prezenční i kombinovaná forma studia)

Bc. už máš, teď je potřeba posunout se zase o kousek dál, protože prokrastinace, i když oficiálně diagnostikovaná, není žádná pořádná výmluva. Musíš se naučit strategicky plánovat, inovovat, analyzovat a kontrolovat. Práce se sama neudělá a Ing. Ti zadarmo nikdo nedá.

Na bakaláři Tě naučili, co je to marketingový mix, jak funguje firma a co obnáší podnikání v zahraničí. Jak si s těmi znalostmi dál poradíš, je ale jenom na Tobě. Dokážeš vymyslet a zrealizovat vlastní marketingovou kampaň? Navrhnout nový produkt či službu a přesvědčit zákazníka, aby si je koupil?

Poznáš, které zahraniční trhy v následujícím roce budou pro Tvoji firmu rentabilní? Jak se na těchto trzích prosadíš?

Systémové inženýrství a informatika MANAŽERSKÁ INFORMATIKA

(Prezenční forma studia)

HOSPODÁŘSKÁ POLITIKA V GLOBÁLNÍM PROSTŘEDÍ

(Prezenční forma studia)

Web je hračka, kterou dneska zvládne kdekdo. Musíš začít myslet mobilně, protože každá firma tajně touží mít svoji vlastní appku. Pokud máš ve svém portfoliu pouze Photoshop, nečekej, že se ti nabídky samy pohrnou. Nová doba si žádá akční materiál, který není nuda. Testovat můžeš nahodile, navrhovat a zavádět informační systémy nikoli.

Chceš ovládnout magický čtyřúhelník? Ekonomický růst, nízká nezaměstnanost, nízká a stabilní inflace a vnější rovnováha představují mocná a pro většinu lidí nesrozumitelná zaklínadla. Díky programu Hospodářská politika v globálním prostředí se můžeš stát součástí té hrstky vyvolených, které se podařilo dostat za oponu.

Double degree obor INTERNATIONAL MANAGEMENT

(Prezenční forma studia)

Zabít dvě mouchy jednou ranou? Není nic lepšího. International Management ti nabízí možnost získat dva tituly najednou. Trochu si sice mákneš a budeš muset oprášit angličtinu, ale když to zvládneš, tak budeš inženýr z TUL a Master of Science z TU Dresden. Stručně řečeno, prostě hvězda.

Ekonomická fakulta

Technická univerzita v Liberci

 

Voroněžská 13

460 01 Liberec 1

Tel: +420 485 352 388

Identifikátor datové schránky: td7j9ft

https://www.facebook.com/ef.tul.cz/