Home Aktuality Červencová Summer School: Ohlédnutí

V červenci 2023 se na EF TUL ve spolupráci s partnerskou Cairo University (CU, Egypt) pořádala Summer School na téma Selected Topics From Insurance Markets. Summer School byla zahájena 18. července 2023 a trvala do 28. července 2023. V celkových 21 blocích se zúčastnění studenti setkali se zajímavými a aktuálními tématy nejen z oblasti pojišťovnictví, ale i z oblasti managementu. Největší ohlas měla témata Sustainability in the Insurance Industry a Comparison of Mortality Tables in Selected Countries.

Organizačně ji zajišťovala ambasadorka projektu a naše kolegyně z katedry ekonomické statistiky Karina T. Benetti. Aktivita vznikla za podpory projektu kreditové mobility (projektu KA171).

Informační plakát k Summer School v PDF ke stažení zde

Ze strany Cairo University se nakonec účastnili tři pedagogové, a to:

Summer School Selected Topics From Insurance Markets úspěšně absolvovali a certifikát získali čtyři naši studenti, a to:

• Lucie Ječmeňová,
  • Lucie Mlejnková,
  • Jan Schmutzer a
  • Beáta Vychodilová.

Velmi gratulujeme!

Děkujeme Cairo University za bezproblémový průběh a budeme se těšit na další spolupráci ve vědě a výzkumu.