Home Aktuality Volná pracovní pozice: Referent/ka pro zahraniční studium

Na Ekonomickou fakultu TUL hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici REFERENT/KA PRO ZAHRANIČNÍ STUDIUM. Detailní informace následují.

Láká vás práce pro prestižní a respektovanou instituci? Zajímá vás podpora inovací nebo podnikání? Na Ekonomické fakultě najdete prostor pro profesní růst, rozvoj kontaktů i další vzdělávání v oboru. Přivítáme vás v přátelském prostředí a nabídneme stabilní zázemí a práci v atraktivní lokalitě v centru Liberce.

Odkaz na zdrojový dokument

Jaká bude Vaše náplň práce?

✓ Zajišťování veškerých administrativních prací v oblasti přijíždějících zahraničních studentů a studentů EF TUL.

✓ Agenda příjezdů zahraničních akademiků a odborníků.

✓ Komunikace s uchazeči o studium ze zahraničí.

✓ Zajišťování koordinace programu ERASMUS (koordinátor fakulty).

✓ Zajišťování a řízení agendy spojené s mezinárodními mobilitami studentů a akademických pracovníků (smlouvy, objednávky, účetní agenda, ostatní
související agenda).

✓ Práce související s pedagogickou agendou, personální agendou studijního procesu zahraničních studenů a studentů samoplátců.

✓ Práce v IS STAG (studentský informační portál) a v ostatních informačních systémech.

Požadujeme:

✓ min. střední vzdělání s maturitní zkouškou

✓ znalost anglického jazyka a schopnost pracovat s anglickým textem min. na úrovni B2

✓ uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, MS Word)

✓ znalost programu Erasmus+ a projektového řízení výhodou

✓ praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme:

✓ 6 týdnů dovolené

✓ pružnou pracovní dobu

✓ závodní stravování

✓ dětský koutek pro děti batolecího věku

✓ dobrou dopravní dostupnost, parkoviště a krytá stání pro kola

✓ možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně

✓ příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

✓ jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole a školení

✓ zdarma sportovní aktivity (např. tenis, sauna, posilovna) v objektech univerzity

✓ zvýhodněné telefonní tarify

Zaujaly Vás výše uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz nebo na adresu Technické univerzity v Liberci. K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:

✓ stručný životopis

✓ stručná charakteristika dosavadní odborné praxe

✓ kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. hodnocení z předchozího pracoviště

V případě dotazů k uvedenému místu se můžete obrátit na personalistky TUL:

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Výběrové řízení proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů. V případě konání druhého kola, proběhne osobním pohovorem s vybranými uchazeči a uchazečkami, částečně vedeným v anglickém jazyce. O výsledku budou všichni uchazeči a uchazečky informováni nejpozději do 30 dnů od ukončení výběrového řízení.

Výběrové řízení je od 07. 05. 2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci, na portálu MPSV, na portálu Superkariera a na portálu Personalka.cz.

Sledujte nás na Facebooku

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY