Home Zprávy (nejen) pro studenty Studentská soutěž o tablet

Společnost Broker Consulting (fakultní partner EF TUL) připravila on-line turnaj ve finanční hře s možností vyhrát iPad Air 9 gen, nebo získání placené stáže. Vstup do světa osobních financí a ověř si svoje schopnosti. Staň se na 30 let správcem rodinného rozpočtu a nauč se užitečné věci do reálného života!

Soutěž se koná na portále FingrPlay od středy 17. května 2023 do středy 7. června 2023. Hru si ale můžeš před vstupem do ostrého turnaje vyzkoušet nanečisto. UKAŽ, JESTLI NA TO MÁŠ!

Jak vstoupit do hry?

1. Na webové stránce www.fingrplay.cz a zdarma se zaregistruj (pod univerzitním e-mailem).
  2. V sekci TURNAJ vstup do "TUL 2023_1" s kódem "CHCIiPad".
  3. Výsledek (body, peníze a tvou přezdívku) pošli na e-mailovou adresu jana.kentosova@bcas.cz s předmětem Turnaj TUL FinGr Play. PrintScreen obrazovky s výsledkem stačí.

Speciální TIP: Kdo chce mít před vstupem do ostrého turnaje náskok, může si hru předem vyzkoušet nanečisto. Hra není zcela stejná, ale získáš tím přehled o hře jako takové a budeš připraven/a na jednotlivé kroky.