Home Aktuality Stříbrné promoce: Ohlédnutí

 

Naše fakulta při příležitosti 25 let od prvních inženýrských promocí svolala absolventské ročníky 1997 a 1998. Bezmála 80 absolventů tehdejší Hospodářské fakulty dorazilo v pátek 24. března 2023 do auly budovy G. Zde se shledali s bývalými spolužáky a spolužačkami, zavzpomínali na studentská léta na své alma mater a zopakovali si slavnostní ceremonii promocí, tentokrát s přízviskem "Stříbrné".

 

Na promoci je přivítal rektor TUL Miroslav Brzezina, současné vedení EF TUL v čele s děkanem Alešem Kocourkem a také pedagogové, se kterými se potkali během studií (kromě jiných například prof. Kraft, doc. Rydvalová, doc. Hasprová, doc. Skrbek, dr. Sojková, dr. Jáčová. Mgr. Stárová a řada dalších). Vedle děkanského a rektorského proslovu se slova chopili i zástupci absolventů – za ročník 1997 to byl Miroslav Žižka (emeritní děkan EF TUL, současný prorektor TUL) a za ročník 1998 to byla Lenka Strýčková (současná proděkanka EF TUL).

 

Při samostatném promočním aktu byl stříbrným absolventkám a absolventům předán pamětní diplom vyrobený z ručního papíru a ozdobený dřevěnou pečetí EF TUL.

 

Na co ze svých studentských let naši první absolventky a absolventi vzpomínají nejvíce, naznačuje stručný výběr:

Všem absolventům a absolventkám velice děkujeme za účast a za milé shledání. Velmi se těšíme na další případnou spolupráci a snad se v takto hojném počtu setkáme i u Zlatých promocí (50. výročí).

Další fotografie můžete nalézt v článku na univerzitním magazínu T-UNI.

Článek na T-UNI

Sledujte nás na Facebooku

☀️ LETNÍ SEMESTR 2023/4