Home Zprávy (nejen) pro studenty Slavnostní promoce absolventů EF TUL

Slavnostní promoce absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia Ekonomické fakulty TUL se budou konat dne 16. února 2024aule budovy G ve 3. patře. Absolventi, kteří se nebudou účastnit promocí, se na předání diplomu (příp. potvrzení o ukončení studia) domluví se studijním oddělením.

Absolventy ze srpnových státnic 2023 prosíme o e-mailové potvrzení účasti na adresu iveta.honzakova@tul.cz, a to do pátku 19. ledna 2024 a následnou úhradu poplatku (viz níže). Absolventi z lednových státnic 2024 svou účast potvrdí hned po vykonání SZZ (nejlépe do 5. února 2024). Všechny absolventy následně prosíme o úhradou promočního poplatku

Absolventi jsou povinni dostavit se na promoce 1 hodinu před zahájením. Vstup rodinných příslušníků je neomezený. Harmonogram promocí je k nahlédnutí v následujícím informačním plakátku:

Informační plakátek na únorové promoce 2024

Informace pro absolventy ze SRPNA 2024