Home Kalendář akcí Registrace na soutěž START-UP TUL 2024

Soutěž o nejlepší podnikatelský nápad na naší univerzitě je opět tady. Máte zajímavý nápad a chcete si vyzkoušet, jaké to je realizovat jej? Přihlašte se do soutěže START-UP TUL a projděte si proces od nápadu až po prezentaci před investory! Na rozjezd svého podnikání tak můžete získat finanční odměnu přesahující 100 000 Kč!

Mezní termín přihlášek je 30. duben 2024 skrze web Student Business Clubu TUL.

O soutěži START-UP TUL

• Kdo je pořadatel? Student Business Club TUL, Technická univerzita v Liberci, pod záštitou rektora TUL
  • Kdo se může účastnit? Přihlašovatel musí být v době přihlášení i po celé trvání soutěže studentem TUL, bezúhonný, starší 18 let.
  • Jaký je program? Akce, workshopy, školení a spousta dalších (i teambuildingových) akcí v rozmezí půl roka

Přihláška do konce dubna, finální prezentace v listopadu, 8 finalistů se utká o finanční ceny

⇗ Kompletní informace o soutěži zde
O soutěži a o SBC TUL

SBC TUL je studentský klub, ve kterém je na prvním místě podpora podnikavosti studentů na TUL – pomáhá tak vytvořit úzkou komunitu podnikavých lidí v akademickém prostředí. Během roku pořádá spoustu různých akcí. Tou největší je právě soutěže START-UP TUL.

Máte zajímavý nápad a chcete si vyzkoušet, jaké to je ho realizovat? Přihlašte se do soutěže START-UP TUL a projděte si proces od nápadu až po prezentaci před investory!

Více o Student Business Clubu TUL zde