Home Kalendář akcí Přednáška 5400": Umění neúspěchu

Věda o selhání je nový vědní obor, který se vyučuje na 3 místech na světě: na Harvardu, ve Švýcarsku a v Hradci Královém. Jsme proto nadšeni, že si jeden z jejích hlavních (českých) průkopníků našel čas k návštěvě.

Josef Hynek přijal pozvání na zvanou přednášku v rámci diskuzního cyklu 5400 vteřin inspirace, který pořádají fakulty TUL pro širokou veřejnost, včetně svých studentů a zaměstnanců. Ve středu 18. října 2023 bude od 16:30 hod. přednášet v aule budovy G na téma Umění neúspěchu: Jak žít spokojeně s vlastní nedokonalostí.

"Máme tendenci vidět jakékoliv zaškobrtnutí a odmítnutí jako problém. A to je úplně špatně. Ze všeho se lze poučit se, posunout se a udělat příště věci jinak – a lépe. Jak přežít úspěchy druhých a být šťastný v nešťastné době?”

Prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D. je děkanem FIM UHK, jedním z největších českých průkopníků VĚDY O SELHÁNÍ a spoluautorem knihy UMĚNÍ NEÚSPĚCHU, ve které nabízí mezioborový pohled na lidské chyby a nezdary navázaný na případové studie z různých sfér lidské činnosti (kariéry, byznysu, umění, sportu a života vůbec).

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY