Home Zprávy (nejen) pro studenty Pracovní nabídky pro studenty

Hlavní fakultní partneři KNORR-BREMSE a ČSOB nabízí dvě níže popsané pracovní pozice pro naše studenty. Pokud jste si z následujícím nabídek nevybrali, doporučujeme navštívit JOB.TUL.CZ – oficiální kariérní portál TUL, který propojuje studenty a absolventy se zaměstnavateli. Přináší nové možnosti v oblasti rozvoje kariéry při studiu i po něm a hledání možností spolupráce s firmami.

Reprezentant pro ČSOB v Liberci

Rádi se potkáváte s lidmi? Rádi komunikujete, pomáháte a hledáte vhodná řešení? Chcete mít přivýdělek při studiu anebo se u nás plně profesionálně realizovat? Chcete téma na diplomovou práci a uplatnit své akademické znalosti?

Více o pracovní pozici zde!
Student Position in Controlling

"Skvělá příležitost pro dlouhodobou brigádu, získání prvních zkušeností a možnosti si zajistit i práci po studiu. Je pro nás stěžejní, aby to opravdu nebylo jen na půl roku, ten tým do toho člověka chce hodně investovat a věnovat se mu. Je to globální tým a nadřízený je v Německu, takže komunikace v angličtině na denní bázi. Trváme na studiu, znalosti Excelu (základní funkce look up, kontingenčky), AJ, analytické myšlení a takový ten 'I can do' attitude. Všechno ostatní naučíme!"

Více o pracovní pozici zde!