Home Kalendář akcí Partnerská akce: EY Audit Challenge

Akci pořádá partner fakulty firma VGD. Z webu pořadatele:

Audit není jen o číslech, je o lidech a také o schopnosti do hloubky poznat business auditových klientů. Připravili jsme pro tebe dva dny top školy businessu, kde se od našich předních expertů dozvíš, čím jsou jednotlivé sektory jako ESG, Energetika a Finanční instituce specifické. Nebude chybět ani vhled do současných aktualit z oboru a workshop prezentačních dovedností.

Máme pro tebe zajímavé případové studie, na které rozhodně nebudeš sám/sama, soutěž bude totiž probíhat v týmech. Přihlásit se ale můžeš i jako jednotlivec a my ti tým pomůžeme vytvořit s dalšími studenty. Na konci tě bude čekat finální případová studie, kterou v týmu odprezentujete před odbornou porotou.

Akce se koná ve čtvrtek 21. a v pátek 22. června 2023 v EY Praha.

Jak se přihlásit?

Vyplň do 16. června registrační formulář. Přihlásit se můžeš jako jednotlivec nebo rovnou s kamarády jako tříčlenný tým. Soutěž je určena pro studenty vysokých škol a čerstvé absolventy do dvou let od ukončení studia.

Co lze vyhrát?

Vítězný tým si odnese 30 600 Kč a ti nejlepší získají i pracovní nabídku k nám do EY. Navíc oceníme druhé a třetí místo, a to částkami 12 600 Kč a 6 600 Kč!

Registrace je dostupná na tomto odkaze.

Veškeré informace se dozvíte na webu pořadatele.

V případě dotazů na akci se obraťte na paní Lan.