Home Kalendář akcí Online školení o možnostech BIP

Ve středu 3. dubna 2024 proběhne v čase 13:00-14:30 online školení o možnostech BIP (krátkodobé mobility v rámci programu Erasmus+). Na tomto školení budou poskytnuty základní informace k realizaci a zapojení do jedné z relativně nových aktivit v rámci programu Erasmus+, a to Blended Intensive Program. Jedná se o aktivitu, která zahrnuje krátkodobou mobilitu, jak pro studenty, tak pro zaměstnance.

Školení bude obsahovat seznámení s různými typy zapojení - organizátor/partner/účastník. Postup k jednotlivým typům zapojení. Informace o možnostech finanční podpory pro jednotlivé typy BIP. A konkrétní praktické informace od realizátorky BIP na EF paní doc. Maršíkové. Školení je vhodné pro akademické pracovníky, kteří se plánují zapojit do této aktivity a zároveň pro administrativní pracovníky, kteří by budou zajišťovat administrativní podporu v rámci realizace.

Prezentující:

⇗ Přihlášku naleznete zde!