Home Aktuality Ohlédnutí: Odpoledne s vědou 2023

Ve čtvrtek 7. prosince 2023 proběhlo již tradiční setkání zaměstnanců a doktorandů naší fakulty, známé pod názvem Odpoledne s vědou. Na této akci děkan sumarizuje vědecký přínos fakulty a oceňuje nejlepší vědecké počiny za uplynulý rok. Letos byla i poprvé předána cena za nejlepšího pedagoga naší fakulty za rok 2023. Výsledky jsou sepsány níže. Letošní ročník Odpoledne s vědou však byl trochu netradiční. Jednak se nekonalo na budově H, nýbrž v salonku liberecké restaurace Budvarka, jednak po udělení všech cen následoval vánoční zábavně-vědomostní kvíz.

Nejlepší studentská publikace

Nejlepší knižní publikace

Nejlepší časopisecký publikace

Nejlepší pedagog EF TUL 2023

Ocenění Nejlepší pedagog EF TUL za rok 2023 získala Mgr. Edita Drozdová z katedry cizích jazyků – velmi gratulujeme! Cenu převzala kolegyně doktorka Irena Vlčková.

Toto ocenění bude každoročně udělováno tomu pedagogovi, který získá nejlepší zpětnou na HODNOCENÍ KVALITY VÝUKY. To probíhá vždy ve zkouškovém období na IS STAG.

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY