Home Aktuality Ohlédnutí: Exkurze v Polsku

V úterý 6. a ve středu 7. května 2024 absolvovali naši studenti z 1. a 2. ročníku specializace Cestovní ruch exkurzi do Polska, která byla podpořena finančními prostředky z EU prostřednictvím Euroregionu Neisse-Nisa-Nysa Jejich zážitky sepsali sami studenti níže:

Navštívili jsme vodopád Kamienczyk, pěšky došli do Szklarske Poręby a poté nás autobus zavezl na Ekonomickou fakultu v Jelenie Góre, která je pobočkou Universytetu Ekonomiczneho ve Wroclawiu. Tam jsme měli připravené obědy, večeře a prohlídku učebny s virtuální realitou. Setkali jsme se také s polskými studenty. Po ubytování v hotelu Europa jsme prozkoumali město. Večer nás čekala prezentace polských pedagogů o polské gastronomii a nelehký kvíz o Polsku. Druhý den jsme se v Krkonošském muzeu dozvěděli více o historii Jelení Hory a obdivovali krásné výrobky ze skla. Celou dobu našeho cestování nás provázel výklad studentů druhého ročníku k památkám města.
Byl to skvělý výlet. Těšíme se na další podobnou akci!

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY