Home Aktuality Ohlédnutí: BIP v Görlitz

Ve dnech 4. až 8. prosince 2023 proběhl na Hochschule Zittau/Görlitz v německém Görlitz první ročník BIP (Blended Intensive Program), který vytvořil zázemí pro spolupráci česko-německo-polských skupin. Tématem byla Udržitelnost turismu.

Na programu byly přednášky na téma udržitelnost v daných zemích, konkrétně tedy FairTrade města, udržitelné hotely v PolskuUdržitelnost v Saském Švýcarsku. Dále také rozhovory s místními firmami, které se angažují v oblasti udržitelnosti (Hotely Obermühle a Insel der Sinne, Přírodovědné museum a další) a projektová spolupráce v Siemens Co-working space.

Naši kolegové a kolegyně se ale také mohli těšit z exkurze k Lužickým jezerům, Stadt-Raylle (poznávání Görlitzu) a z dalších volnočasových aktivit.

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY