Home Aktuality Ohlédnutí: 5G Health Ideathon

V pátek 6. října 2023 se na TUL v úžasném a inspirativním prostředí ateliéru budovy A sešlo téměř 30 studentů Fakulty zdravotnických studií, Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studiíEkonomické fakulty, aby se v rámci projektu EIT HEI Skills2Scale zapojili do Ideathonu na téma 5G/Digital health.

Studenti pracovali na třech projektových výzvách a to pod taktovkou Jany Vitvarové a Lenky Koskové Třískové z Fakulty mechatroniky a Antonína Ferdana z ImpactHubu. děkujeme Vendule Macháčkové z Krajské nemocnice Liberec, Vítovi Karvayovi z Linet, Lukáši Abazidovi z T-Mobile a záchranáři Jakubovi Rečkovi za zadání výzev a skvělý mentoring.

Ale pozor, tento 3hodinový Ideathon byl jen začátek – studenti na svých projektech budou pracovat během semestru a své závěry odprezentují 23. listopadu 2023. Povědomé datum? Ano, bude to v rámci letošního finále soutěže o nejlepší START-UP TUL, kterou pořádá Student Business Club TUL.

Článek o průběhu Ideathonu naleznete zde: https://bit.ly/5G_ideathon_TUL

Více o projektu naleznete na této podstránce, nebo na oficiálním webu www.skills2scale.eu.