Home Zprávy (nejen) pro studenty Hodnocení kvality výuky a soutěž

Prosíme studenty a studentky naší fakulty, aby nám věnovali svůj volný čas a vyplnili Hodnocení kvality výuky. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá!

Na IS STAG je (pod stejnojmennou záložkou) otevřená studentská anketa HODNOCENÍ KVALITY. Zde můžete ohodnotit jak jednotlivé předměty, tak chod menzy, tak chod fakulty jako celek. Můžete hodnotit pomocí hvězdiček (1 hvězdička = nejhorší, 5 hvězdiček = nejlepší), nebo i připsat slovní hodnocení. Anonymita této ankety je zaručena!

Máte výhrady/pochvaly k jednotlivým předmětům, prosíme, napište nám je. Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, prosíme, napište nám o tom. Pokud Vás ne/oslovil styl výuky konkrétních vyučujících, prosím, dejte nám o tom vědět. Pokud se Vám v rámci řízení fakulty něco konkrétního ne/líbí, prosím, napište nám o tom.

⇗ STAG > Moje studium > Hodnocení kvality
Vyplňte hodnocení kvality výuky a získejte mikinu 'KOCOURKOV'

Hodnocení kvality výuky je pro nás opravdu důležité, proto bychom chtěli student(k)y EF TUL k účasti motivovat. Pokud kompletně vyplníte hodnocení kvality výuky (skrze IS STAG), zařadíte se do soutěže o 5 kusů mikiny Studuji liberecký Kocourkov. Po skončení této ankety vylosujeme pět výherců (z každého ročníku jednoho), kterým mikiny předáme! Čas na vyplnění ankety máte do 18. února 2024!

ANONYMITA ZARUČENA!

Jak vylosujeme jména, když je anketa anonymní? IS STAG nám dokáže vygenerovat seznam studentů, kteří Hodnocení kvality vyplnili. Nikoho s konkrétním hodnocením nepropojí, jen bude mít u svého jména odfajfknuto. Dalo by se to připodobnit “HODNOCENÍ KVALITY: VYPLNĚNO” Rozhodnete-li se pro anonymní hodnocení, je anonymita stoprocentně zajištěna!

⇗ STAG > Moje studium > Hodnocení kvality

Informační e-mail od prorektora Miroslava Žižky:

Vážené studentky, vážení studenti, až do 18. února 2024 můžete v IS STAG vyplnit anketu studentského hodnocení kvality. Na základě připomínek studentů je anketa nová. Nejprve se hodnotí předměty jen hvězdičkami. Pokud jste s předmětem spokojeni a udělíte mu čtyři nebo pět hvězdiček, již nemusíte vyplňovat podrobný formulář. Ten se otevře jen při hodnocení třemi a méně hvězdičkami. Veškeré kritické připomínky potom projednáme s vedením fakult a následně vedení fakult s konkétnimi vyučujícími. Zpětná vazba je pro nás důležitá. Využijte však hodnocení i v případě, že jste spokojeni. Věřte, že kladná odezva vaše vyučují určitě potěší a bude je motivovat k dalšímu zlepšování výuky.