Home Zprávy (nejen) pro studenty Hodnocení kvality výuky

 

Prosíme studenty a studentky naší fakulty, aby nám věnovali svůj volný čas a vyplnili Hodnocení kvality výuky. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá!

Na IS STAG je (pod stejnojmennou záložkou) otevřená studentská anketa HODNOCENÍ KVALITY. Zde můžete ohodnotit jak jednotlivé předměty, tak chod menzy, tak chod fakulty jako celek. Můžete hodnotit pomocí hvězdiček (1 hvězdička = nejhorší, 5 hvězdiček = nejlepší), nebo i připsat slovní hodnocení. Anonymita této ankety je zaručena!

Máte výhrady/pochvaly k jednotlivým předmětům, prosíme, napište nám je. Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení, prosíme, napište nám o tom. Pokud Vás ne/oslovil styl výuky konkrétních vyučujících, prosím, dejte nám o tom vědět. Pokud se Vám v rámci řízení fakulty něco konkrétního ne/líbí, prosím, napište nám o tom.

⇗ STAG > Moje studium > Hodnocení kvality
Nejlepší pedagog EF TUL

Nejlepší pedagog EF TUL

Na základě Vaší zpětné vazby v rámci Hodnocení kvality uděluje na konci roku děkan EF TUL ocenění NEJLEPŠÍ PEDAGOG EF TUL. Nezapomeňte proto ohodnotit svého oblíbeného pedagoga a dát mu tak šanci k získání tohoto ocenění!

⇗ STAG > Moje studium > Hodnocení kvality

Informační e-mail od prorektora Miroslava Žižky:

 

Vážené studentky, vážení studenti,

 

rád bych Vám připomněl, že až do 31. srpna 2024 můžete vyplnit předmětovou anketu v rámci studentského hodnocení kvality. V minulém semestru se podařilo zvýšit účast studentů v anketě na dvojnásobek. Jsem za to velmi rád. Seznámil jsem děkany s výsledky a apeloval, aby na připomínky bylo reagováno. Ve většině případů se tak povedlo. Děkani výsledky projednali s garanty studijních programů a následně i vedoucími příslušných kateder.

 

Anketa je velmi jednoduchá. V první fázi hodnotíte předměty počtem hvězdiček a podrobnější komentář je povinný pouze pro předměty s horším hodnocením. Věřím, že se nám podaří trend vyšší účasti studujících udržet. Připravujeme i další novinky v oblasti získávání zpětné vazby od studujících, jako jsou skupinové rozhovory s vybranými studujícími. Nicméně předmětová anketa jako základní anonymní nástroj zůstane.

 

Přeji Vám úspěšné zkouškové období a hezké léto

 

Miroslav Žižka

prorektor

 

Sledujte nás na Facebooku

⚙️ Naši studenti a studentky navštívili... ⭐ HODNOCENÍ KVALITY