Home Aktuality E-Volby do Akademického senátu TUL

Akademický senát EF TUL vyhlásil na svém posledním zasedání řádné volby do Akademického senátu Technické univerzity v Liberci. Letošní volby se poprvé budou konat v online podobě, a sice skrze portál VOLBY NA TUL. V Akademickém senátu TUL (AS TUL) má naše fakulta 3 zástupce: 1 studenta (který je volen studenty EF TUL) a 2 akademiky (kteří jsou voleni akademickými pracovníky EF TUL). Současní zástupci akademickým pracovníků jsou Ing. Blanka Brandová, Ph.D.Mgr. Jiří Rozkovec a současný studentský zástupce je Ing. Ondřej Michal.

Harmonogram voleb AS TUL

UPOZORNĚNÍ! Kvůli výpadku služeb Virtul (o kterém se informovalo až po vyhlášení voleb do AS TUL) prosíme o hlasování již ve středu 7. června 2023. Plánovaný výpadek totiž ovlivní i volební portál a ačkoli by měly být služby funknčí už ke čtvrtečnímu večeru, neradi bychom se na tuto skutečnost spoléhali.

Volební portál Fraxinus

Jak volit?

1. Jděte na volební portál FRAXINUS.IS.TUL.CZ/VOLBY.
  2. Přihlaste se svým univerzitním přihlášením.
  3. Klikněte 'ŘÁDNÉ VOLBY DO AKADEMICKÉHO SENÁTU TUL (OKRSEK EF)'.
  4. Hlasujte.

Kandidátní listiny (kandidátky)

Fakultním zástupcem v univerzitním senátu může být zvolen kterýkoli student/akademik. Jediné, co je třeba učinit, je odevzdat vyplněnou kandidátku jednomu z členů volební komise. V té sedí Ing. Michal Dostál, Ph.D. (předseda), Mgr. Šárka Hastrdlová, Ph.D. a Ing. Vojtěch Beran.

Volební kandidátku si můžete stáhnout zde:

Volební komise obdržela do termínu 29. května 2023 (do 14:00) následující seznam kandidátů do Akademického senátu TUL:

Komora akademických pracovníků: Komora studentů:
Doc. Ing. PhDr. Pavla Bednářová, Ph.D. Ing. Ondřej Michal
Ing. Blanka Brandová, Ph.D.
Ing. Šárka Hyblerová, Ph.D.
Mgr. Jiří Rozkovec
Ing. Mgr. Marek Skála, Ph.D.

Veškeré podklady naleznete na úložišti AS EF TUL