Home Kalendář akcí Den otevřených dveří EF TUL

Proč si vybrat naší fakultu jako svou Alma Mater? Co u nás můžete studovat? Jak vypadá přijímací řízení? Co možnost studia v zahraničí, ERASMUS+ a další studentské výjezdy a internacionalizace? Jaké jsou výhody a nevýhody studia u nás? Co kariérní zázemí pro studenty? Co univerzitní zázemí – koleje, jídelny, knihovny, kluby? Co naši absolventi? Doraz na DOD EF TUL a nech se přesvědčit, že je naše fakulta ta pravá!

Vem kamarády a dorazte nás navštívit!

• Datum: čtvrtek 8. února 2024
  • První běh: 10:00
  • Druhý běh: 14:00
  • Místo: Budova H
  • Trvání akce: cca 2 hodiny
⇗ Odkaz na Facebookovou událost zde!

Úvodní prezentaci Vám přednese přímo náš pan děkan Aleš Kocourek. Akcí Tě provedou přímo naši skvělí studenti a studentky, kteří Ti předají přímý vhled do každodenního studia na naší fakultě a kteří Ti zodpoví všechny dotazy. Například jaké jsou hlavní aspekty vysokoškolského studia? Co očekávat a na co se připravit? Co koleje? Jídelny? Doprava? Rozvrhy? Nejtěžší předmět? Co výjezdy do zahraničí?

Na místě bude i Ondřej Michal – poradce studenta a poradce uchazeče naší fakulty a (pro)studentský průvodce studiem. Dozvíš se například, které studijní programy nabízíme a jaké jsou jejich silné/slabé stránky. Dozvíš se, jaké máme přijímací řízení (spoiler: přijímací zkoušku nemáme).

Studovat ekonomii se vyplatí, neboť v dnešní době tvoří ekonomie základ každého kariérního oboru. Přijď se podívat na naší fakultu a nahlédni, jak takové vysokoškolské studium ekonomie vypadá u nás!