Home Aktuality Výsledky partnerské soutěže o tablet

V pátek 19. dubna 2024 navštívil naší fakultu Matěj Kubrt, absolvent naší fakulty a obchodní ředitel společnosti Broker Consulting (partner EF TUL), aby předal výhru studentům, kterým se podařilo dosáhnout nejlepších výsledků v online finanční hře FingrPlay.

První místo a iPad s nabídkou placené stáže získal Daniel Hanzlík, kterému velmi gratulujeme! Druhému až sedmému místu nabídl pan ředitel Kubrt místo placené stáže a malý suvenýr ve formě plyšáka – rovněž gratulujeme. Výsledky nejlepších studentů a studentek následují:

Druhý ročník online soutěže FingrPlay (která simuluje 30leté správcovství rodinného rozpočtu) probíhal od 3. do 31. března 2024 a účastnily se jej desítky našich studentů. Partnerovi EF TUL Broker Consulting velmi děkujeme za organizaci a těšíme se na další ročník.