Home Aktuality Vánoční zdravice děkana EF TUL

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky a studenti,

přátelé a příznivci Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci,

Letošní rok jsme si měli v souvislosti s kulatým výročím založení naší univerzity připomínat jako rok plný povedených celospolečenských akcí a vynikajících počinů ve vzdělávání, vědě i výzkumu. Děkuji Vám všem, kteří jste k těmto skvělým úspěchům dopomohli a kultivovali jimi naši společnost.

Místo toho brutální a nepochopitelně kruté události posledních dnů u nás v Česku, ale i posledních měsíců ve světě v mnohých z nás vyvolávají pocity beznaděje a strachu. Jako by nás dusila temnota a naše základní hodnoty a společenské zásady prohrávaly.

Nenechme si Vánoční svátky narušit neodpustitelnými činy bohapustého násilí a teroru. Potěšme svojí nezištnou přízní nejen ty, kteří si to nejvíc zaslouží, ale hlavně ty, kteří to potřebují. Rozdávejme radost, lásku a štěstí a přispějme tak k sváteční atmosféře. Přinesme si dobrou náladu do nového roku a ozdobme svým úsměvem každý všední den.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok vám všem.