Nabídka ČSOB - SESTAV SI SVŮJ ČOBALÍČEK

Rádi bychom Vám představili nový projekt Hlavního partnera EF TUL, firmy ČSOB, a. s. Projekt ČOBALÍČEK se snaží propojovat studium s praxí. ČSOB přišla se souborem praktických přednášek, který bychom Vám rádi nabídli. Přednášky jsou zdarma a jsou vedeny odborníky z praxe. Některé z nich je potřeba absolvovat v Praze na centrále a některé jsou možné přednést u nás na univerzitě, potažmo v regionu.

Jaký je tedy postup? Přihlaste na Google účet skrze svou @tul adresu a klikněte na odkaz na formulář níže. Na konci formuláře je seznam a popis všech akcí. Pokud vás kterákoliv akce zaujala, tak ji zaškrtněte. Snažte se vybrat 2 až 4 akce. Ve chvíli, kdy bude dostatek zájemců, zkusíme z nejžádanějších akcí složit balíček, který pak domluvíme s ČSOB.

Formulář: https://forms.gle/XkTSVZ3dxeXJkYFj7

Na EF TUL máme výbornou zkušenost s akcemi s ČSOB a již máme za sebou tři ročníky akce "Assessment centrum nanečisto", která se letos stala součástí Čobalíčku. Účast na akcích tedy vřele doporučujeme.

Svůj zájem prosím projevte do 18. 3. 2020.

V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte kontaktovat ondrej.mos@tul.cz

11. 3. 2020