Vyhlášení 3. ročníku soutěže diplomových prací

Komora daňových poradců ČR vyhlásila již 3. ročník soutěže diplomových prací pro studenty 5. ročníků denního i kombinovaného studia, kteří zpracovávají ve své práci daňové téma. Více informací najdete na internetových stránkách https://www.kdpcr.cz/soutezdp3

Novinkou letošního ročníku je finanční odměna i pro vedoucí vítězných diplomových prací nejen pro samotné studenty. Rádi bychom touto cestou motivovali i akademické zaměstnance vysokých škol, kteří pomáhají studentům v průběhu přípravy a zpracování jejich závěrečných prací.

Poslední termín pro zaslání diplomové práce v elektronickém formátu včetně požadovaných příloh na email foretova@kdpcr.cz <mailto:foretova@kdpcr.cz> je stanoven na 30.6.2020.

3. 3. 2020