02 mojeŠKOLA 03 04 05 06

Dva absolventi EF TUL prošli se závěrečnými pracemi do finále Ceny Laurina & Klementa!

Ve středu 4. prosince 2019 proběhnul první ročník Ceny Laurina & Klementa.

Cílem soutěže bylo ocenit nadané studenty/absolventy a jejich závěrečné práce, které psali na různých vysokých školách ve spolupráci se ŠKODA AUTO. O finanční odměnu ve výši 80 000 korun se v napínavém finále utkalo 9 nejlepších z celkem 55 přihlášených bakalářských a diplomových prací.

Mezi devíti finalisty byli mezi konkurenty z VŠE, Univerzity Pardubice, ČVUT, VŠEM, VŠ Škoda Auto a také FM TUL dva naši studenti/absolventi - Matěj Slabihoud a Alena Nazarenková. Ač na vítězství nakonec nedosáhli, mezi konkurencí se rozhodně neztratili a jejich projekty vykázali velmi vysokou využitelnost v praxi společnosti Škoda Auto.

Blahopřejeme!

10. 12. 2019