mojeŠKOLA 02 03 04 05 06

NOVINKY SBC V ROCE 2019!

Od ledna pokračujeme v našich aktivitách, tak jak je znáte: Brain & Breakfast (jeden čtvrtek každý měsíc), meetingy (29. 1. 2019 – Budoucnost MSP), máme připravené opět přednášky z praxe. Letos jsme si pro vás ve spolupráci s Libereckým inkubátorem Lipo.Ink nachystali novinku v rámci přípravy vašich podnikatelských projektů a dne 20. 2. 2019 se můžete zapojit do konceptu: PODNIKNI TO!

I v letošním roce otevřeme soutěž o nejlepší START-UP TUL. Registrace bude zahájena
1. 3. a uzavřena 31. 3. 2019. Do soutěže se můžete přihlásit jak s rozpracovaným nápadem z předchozích vašich činností (semestrální projekty, závěrečné práce, projekty jiných soutěží či workshopů, ke kterým máte autorské právo) nebo se zcela novým nápadem. Podmínky budou aktualizovány ke dni spuštění registrace na adrese http://sbc-tul.cz.

14. 2. 2019