mojeŠKOLA 02 03 04 05 06

Prodloužení termínu odevzdání přihlášek do výběrového řízení ke stipendijním pobytům do Rumunska

Vážená paní, vážený pane,

z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme upozornit na prodloužení termínu odevzdání přihlášek do výběrového řízení ke stipendijním pobytům na základě mezinárodních smluv do Rumunska.

Je vyhlášeno druhé kolo výběrového řízení na *studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP* v délce 2 až 9 měsíců a na *studijní a přednáškové pobyty pro VŠ **učitele* v délce do jednoho měsíce.

Podrobnosti a seznam požadovaných dokumentů naleznete zde: https://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/stipendia/?type_id=5&country_id=34

Zájemci doručí požadované dokumenty**do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1) nejpozději *15. března 2019*.

Kontakt:

Pavel Rybář  : E-mail: pavel.rybar@dzs.cz <mailto:pavel.rybar@dzs.cz>